Bordslampa EWÅ
2018-08-02
561525
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EWÅ, bordslampa, 1900-talets andra hälft, gulmetall, frostad glaskupa, undertill märkt EWÅ Värnamo B70, höjd ca 51, diameter 36 cm
Bucklor, sned knopp, saknar möjligen delar