Golvlampa
2018-08-02
561522
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1950-tal, med böjbar övre del, målat järn samt mässing, skärm i vävt material, höjd ca 130 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage