Aktstudie daterad 1951
2018-08-01
561438
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AKTSTUDIE, blandteknik, okänd konstnär, otydligt signerad och daterad 1951. Bildstrl 20 x 28 cm