Bengt Lindström litografi
2018-08-01
561421
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad och numrerad 36/125, färglitografi, bildmått ca 69x51 cm
Inga synliga defekter, ej examinerad ur ramen