Portfolio Japan
2018-08-01
561414
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PORTFOLIO, Japan, 1900-talets mitt med 9 akvareller på rispapper med erotiska motiv, portfolion ca 31x43 cm
Slitage