Tvättfat Kina
2018-08-01
561396
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TVÄTTFAT, Kina, 16/1700-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 10, diameter ca 39 cm
Slitage, flera kantnagg, sprickor