Bordslampor 1900-tal
2018-08-01
561252
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, träskuren dekor, höjd ca 80 cm (inkl skärm)
Bruksslitage, ej funktionstestade, skärmar med slitage och fläckar