Matta rölakan
2018-08-01
561213
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MATTA, rölakan, polykrom geometrisk dekor, Karin Jönsson, signerad JK, ca 205x135 cm
Bruksslitage