Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
FIGURINER, 9 dlr, Goebel, "Snövit och de sju dvärgarna", 1900-tal, numrerade i olika upplagor, del av numrerad upplaga á 4 800 exemplar, höjd ca 7-15 cm
561208
2018-07-31