Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2018-07-30
561072
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Pioner, signerad och daterad 17, olja på duk, ca 69x80 cm
I spännram