Gösta Adrian Nilsson mapp
2018-07-30
561063
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965): " De tre små sjömännens äventyr i Paris", mapp med 4 Glicée tryck på Hannemuhle 310 papper, numrerad och stämpelsignerad GAN, svart, 118/475, 49,5x70 cm