Richard Ryan
2018-07-30
561059
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): (4), Mi sono perso a Roma, signerade och numrerade 311/350, litografier, ca 63x47 cm