Ingegerd Silow matta
2018-07-29
561023
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INGEGERD SILOW, matta, rölakan, signerad IS, ca 280x200 cm
Bruksslitage