Nils Olzon oljemålning
2018-07-29
560999
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILS OLZON (1891-1953): Fjällmotiv, signerad Nils Olzon, olja på duk, ca 66x96 cm
Krackelerad