Johan Bladh
2018-07-29
560970
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHAN BLADH (1893-1976): Storkyrkan från yttre borggården, signerad Johan Bladh -59, olja på duk, ca 41x33 cm