Karin Olsson olja på duk
2018-07-29
560949
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KARIN OLSSON (1928-2006): Vinterlandskap, signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 60x60 cm