Silverföremål
2018-07-28
560890
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SILVERFÖREMÅL, 10 dlr, bestående av (6) muggar samt. (4) pokaler, bägarna stämplade 1897, pokalerna stämplade 1927-1929, höjd 6-13 cm, total vikt 416 g
Beläggningar på samtliga föremål, bucklor, repor och märken förekommer