Kista 1800-tal
2018-07-28
560854
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KISTA, 1800-tal, beslag av smide, något välvt lock, höjd ca 64, 145x70 cm
Sprickor på lock och på baksidan, fläck på locket, smuts, åldersrelaterat slitage, stor repa på framsidan, låset har lossnat.