Gustav Rudberg oljemålning
2018-07-30
560801
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): motiv från Hven, signerad Rudberg, olja på pannå, ca 40x29 cm