Gunilla Mann litografi
2018-07-27
560783
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNILLA MANN (född 1947): "Skeppsbron", signerad Gunilla Mann, numrerad EA, färglitografi, ca 38x52 cm
Ej examinerad ur ramen