Ring 18 k guld med mosaik
2018-07-27
560700
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 18 k guld, med mosaikmotiv, ram med filigran, ostämplad, ringstorlek ca 18,25 cm, vikt ca 5,2 g
Bucklor