Hans Larsson oljemålning
2018-07-26
560653
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS LARSSON (1910-1973): Komposition, signerad och daterad Hans Larsson 66, olja på duk, ca 38x55 cm