P.G. Thelander etsningar 2 st
2018-07-27
560643
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
P. G. THELANDER (född 1936): (2), Figurkompositioner, signerade P.G Thelander, numrerade 9/26, etsningar, 15x12 resp 15x13 cm