Olle Kåks akvarell
2018-07-27
560630
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLLE KÅKS (1941-2003): Ansikte, signerad Olle Kåks, akvarell, ca 44x36 cm