Edward Hald grafiskt blad
2018-07-27
560627
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDWARD HALD (1883-1980): Kvinnofigur, signerad och daterad Hald 1915, linoliumsnitt, ca 32x23 cm