Byrå 1800-tal
2018-07-27
560610
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBYRÅ, 1800-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, intarsiadekor med snäcka, höjd ca 86, 42x47 cm
Smärre fanérbortfall, bruksslitage, en knopp till lådinredning saknas, sprickor