Vitrinskåp
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, omkring 1900, bestat lövträ, blyinfattat glas, invändigt med hyllplan, överdel med dekor av blomstergirlang, höjd 132, 50x33 cm
Lös topp, bruksslitage, löst krön medföljer, skador
560566
2018-07-26