Matsalsgrupp gustaviansk stil
2018-07-26
560558
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATSALSGRUPP, 7 delar, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, matbord med två iläggsskivor höjd ca 76, diameter 109, skivor bredd à 50cm (totallängd 209 cm), 6 stolar med lös stoppad sits med ljusbrun skinnklädsel, sitthöjd 43 cm
Slitage