Stolar senempire
2018-07-26
560552
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 4 st, senempire, 1800-talets första hälft, björk, klädda i ljusbrun sammet, sitthöjd ca 45 cm
Senare renoverade och kompletterade, senare omklädda, torrsprickor, bruks och åldersrelaterat slitage