Ringar 18 k guld
2018-07-25
560516
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RINGAR, 2 st, 18 k guld, J Petterssons, Stockholm 1951, inskriptioner, ringstorlek 18.5, totalvikt ca 6.7 g
Slitage, mindre repor