Skåp Kina 1900-talets hälft
2018-07-25
560515
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅP, Kina, 1900-talets första hälft, inrett med tre hyllplan samt två små lådor, patinerad, metallbeslag, höjd ca 172, 61x112 cm
Slitage, lagningar/förstärkningar under lådorna, på insidan av luckorna samt på baksidan, synliga sprickor på utsidan av luckorna, smuts