Soffbord jakaranda
2018-07-26
560504
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SOFFBORD, 1960/70-tal, Danmark, fanerat i jakaranda, höjd 59, 124x58 cm
Citesintyg finns EU 0225-0303/16
Bordsskiva med vattenmärke