Berlockarmband
2018-07-25
560441
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BERLOCKARMBAND, 18k guld, pansarlänk med svenska kontrollstämplar samt 8 berlocker, mestadels 18k guld, bestående av bl at, 1 i form av en fiol, 1 i form av en motorcykel, 1 i form av en elefant, totalvikt ca 21 g
Slitage, några länkar är något tunna, några mindre bucklor