Robert Breer oljemålning

Robert Breer oljemålning
Robert Breer oljemålning
Robert Breer oljemålning
Robert Breer oljemålning

Klubbat för:

84 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ROBERT BREER (Amerika 1926-2011): "Noel", signerad och daterad a tergo Breer -54, olja på duk, ca 130x80 cm

Fläck

560430

2018-07-25