Stolar Karl Johan
2018-08-02
560373
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 5 st, Karl Johan, 1800-tal, betsat lövträ, läderklädda sitsar, sitthöjd ca 45 cm
Slitage och skador