Lisa Larson väggrelief
2018-07-25
560346
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LISA LARSON, väggreliefer, 2 st, Gustavsberg, glaserat stengods i reliefdekor, med motiv av katt resp löv., signerade Lisa L, ca 22.5x22.5 cm
1 med mindre nagg på kanten