Corneille färglitografi
2018-07-24
560324
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Figurkomposition, färglitografi, signerade och daterad 97, 40/250, bildyta ca 31x40,5 cm