Robert Högfeldt oljemålning
2018-07-24
560294
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Vinterlandskap, signerad R Högfeldt, olja på pannå, ca 48x56 cm