Anders Zorn etsning
2018-07-24
560289
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920), "Al" 1917, etsning, 17,7x11,8 cm, signerad Zorn
LITTERATUR: Asplund 277, Hjert & Hjert 282, ZG 277
Gulnad, ej examinerad ur ram