Golvvas Kina
2018-07-28
560266
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVVAS, 1900-talets första hälft, Kina, polykrom dekor i emaljfärger, höjd ca 46 cm
Smärre slitage