Marianne Ågren oljemålning
2018-07-22
560254
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1941): "Friendship", signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 102x97,5 cm
Ej inramad