Strandmotiv med damer oljemålning
2018-07-24
560241
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets slut, strandmotiv med damer, signerad Milller, oljetryck på duk, ca 60x90 cm