Madeleine Pyk oljemålning
2018-07-24
560203
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurkomposition, signerad M Pyk, olja på duk, ca 28x45 cm
Oramad