Karmstol Eva design Bruno Mathsson
2018-07-21
560086
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BRUNO MATHSSON, "Eva", fåtölj, 1970-tal, stomme i bok, klädsel i naturfärgad sadelgjord, brännmärkt, sitthöjd ca 39 cm
Slitage