Tångsamlare oljemålning
2018-07-23
560068
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Tångsamlare i Bretagne, otydligt signerad, olja på duk, ca 50x70 cm
Något gulnad,5 och 3