Einar Jolin litografi
2018-07-20
560016
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976), motiv från Stockholm, signerad samt numrerad HC 36/40, ca 55x45 cm