Einar Jolin litografi
2018-07-20
560013
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976), panorama över Stockholm, signerad samt numrerad 312/360, ca 44x55 cm