Einar Jolin litografi
2018-07-20
560011
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976), vintermotiv från Kungsträdgården, signerad samt numrerad HC 36/40, ca 46x55 cm