Yrjö Edelmann färglitografi
2018-07-19
559985
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): ´´Porträtt av blått papper´´, signerad Y Edelman, 10/150 färglitografi, ca 83x59 cm
Ej examinerad ur ramen