Enrico Baj färglitografi
2018-07-19
559976
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ENRICO BAJ (1924-2003): Komposition, signerad Baj, 69/75, färglitografi, ca 68x48 cm